Dirka na kartonskih čolnih

22. letna tekmovanje z ladjico na reki Tred Avon v Oxfordu pomaga pri zbiranju denarja za lokalne olimpijske igre. Ekipe tekmujejo v različnih kategorijah za nagrade, vključno z nagrado za najbolj zabaven čoln..

(Skupaj 9 fotografij)

Post Sponzor: Blogi, Wordpress, promocija spletnih strani - Tukaj so glavne teme bloga "Royal Dinosaur" Kako postati top blogger? Kako ustvariti priljubljeno spletno mesto? Kako zaslužiti na spletu? Preberi vse o tem na blogu "DracoRex"

1. Ekipa Betsy Ross v patriotskih barvah je bila diskvalificirana, ker je potonila. Vsi čolni, ki so sodelovali v natečaju, so bili izdelani iz biološko razgradljivih materialov. (Sarah L. Voisin)

2. Eric Wardell (levo) gre s svojimi prijatelji na začetek. 12-letni dirkalnik iz Pitmana v New Jerseyju, a njegova babica živi v Oxfordu. Njegova delfina čoln je na drugem mestu v kategoriji najhitrejših čolnov. (Sarah L. Voisin)

3. Osemletni prebivalec Oxforda Jack Boucher se pripravlja na svojo ladjo "RMS Titanic" z mamo Lisa in dad Ward. Njegova čolnica se ni strmoglavila v ledeniški gori, ampak se je še vedno hitro prilepila na dno. (Sarah L. Voisin)

4. Čoln pod imenom "Crumpled Rubber Duckling" je plula pod vodjo restavracije "Ruffled Duck Inn" v Oxfordu. (Sarah L. Voisin)

5. Sedemletni prebivalec Oxforda, Galen Marquez, čaka, da se njena mati Ley vkrca na Bunny Boat. Ekipa je bila tretja. (Sarah L. Voisin)

6. 18-letni Tim Wood, katerega glavni prihodek dela po internetu, pluje v čolni "Lusby" do cilja. Les je osvojil prvo mesto na dirki "zabavnih čolnov" in četrto mesto v "hitri dirki". (Sarah L. Voisin)

7. 10-letna Tessa Kanstrum gre na plažo. Ekipa Tessa je postala peta. (Sarah L. Voisin)

8. Zeleni zmaj je končal tretje mesto v otroški kategoriji. (Sarah L. Voisin)

9. Čoln "Squeaky Clean" se je skoraj potopil, vendar je končal šesti. Ekipa je osvojila Grand Prix za najbolj zabaven čoln. (Sarah L. Voisin)

Vir: Blog o počitnicah in festivalih