Pogled iz notranjosti Formule 1 Malezijski Grand Prix 2011

Zadnji vikend je bil ponovno produktiven za ekipo Red Bull Racinga. Samozavestno vodi prvo prvenstvo, glavne tekmece pa sta McLaren in Ferrari. Ugotovimo, kaj ostaja za televizijskim zaslonom kraljevskega dirkalnika Formule 1. (Watch Formula 1: Sezona 2011 je odprta, Formula 1: Za prizoriščem avstralskega Grand Prixa 2011, Za prizori Formule 1: Malezija 2011 - usposabljanje, kvalifikacija)

(Skupaj 53 fotografij)

Vir: avtomaniya.com

1. Fernando Alonso (Ferrari) skoči na turnstile na vhodu v vrečo

2. Bernie Ecclestone - predsednik FOM (Formula One)

13.

14. Felipe Massa (Ferrari) pričakuje začetek malezijskega Grand Prixa na startni mreži

21. Nick Heidfeld (Lotus Renault)

22. Nico Rosberg (Mercedes GP), malezijska punca iz Fernandoja in Fernando Alonso

23. Srečni Nico Rosberg

24. Vettel pred začetkom pridobi moč (tekočino)

32. Masna zamenjava koles

33. Fernando Alonso (Ferrari) je prišel po novem profilu sprednjega krila po trčenju s Hamiltonom

34. Jarno Trulli (Lotus) na pitni postaji. Na koncu dirke: začetek malezijske dirke s devetnajstega položaja, se je Heikki Kovalainen povzpel na petnajsto mesto ob progi in bližje cilju, ki se je aktivno boril proti dirkačem Toro Rosso, vendar Finn ni uspel prehitevati. Njegov partner Jarno Trulli je bil nesrečni - problem s senzorjem sklopke je prisilil Italijanca, da parkira vozilo v jašku.

35. McLaren pit stop za Jenson Button

36. Jérôme D'Ambrosio (Marussia Virgin)

37. Nick Heidfeld (Lotus Renault) obide zunanji polmer Lewis Hamilton

38. Padla je nekaj minut, navijači pa vedo, da je v Maleziji Grand Prix običajno dež.

39. Rubens Barrichello (Williams) poskuša priti do škatle brez pnevmatike.

40. Druga dirka po vrsti Williamsovi dirkači ni mogla videti zastekljene zastave. Skupaj s HRT, ekipa še vedno ne sodi v klasifikacijo FIA - tako kot v Melbournu, Barrichello je preprečila hidravlika, Maldonado pa je imela prekinitve pri vžigu.

41. Sergio Perez ni mogel dokončati svoje druge dirke Formule 1. Mehičan je bil med tekmo na 14. mestu, ko je 25. krog Sebastiena Buéma, ki je bil pred Sebastienom Buemijem,.

42. Timo Glock (Marussia Virgin)

43. Sebastian Vettel (Red Bull) najprej prečka skodelico..

Za prizori Formule 1: Malezija 2011 - konec

44. Zmagovalci - Sebastian Vettel (Red Bull), Jenson Button (McLaren) in Nick Heidfeld (Lotus Renault)

45. Trenutek slave in doseganje cilja.

46. ​​Šampanjec

47. Vettel, ki je zmagal na dirki, je opozoril, da mu je na začetku pomagal sistem KERS. V času tečaja je delovala občasno, vendar je lahko nadzorovala situacijo..

48.

49.

50. Tehnični direktor Red Bull Racinga Adrian Newey čestita Vettelu

51. Jenson Button je končal na drugem mestu v Sepangu in pretepel svojega partnerja na račun bolj učinkovite strategije. Po zaključku je briton dejal, da je iskanje najprimernejšega načina za uporabo gume na daljavo danes zelo težko ...

52. Lewis Hamilton (McLaren) se vrne iz upraviteljev FIA. Po končani malezijskem Grand Prixu so stevardi kaznovali Fernando Alonso in Lewis Hamilton, tako da so končali rezultat dvajset sekund. Alonso je kaznovan zaradi trčenja z Hamiltonom, ko se je Spanjard dotaknil avta britanskega sprednjega krila, Lewis je bil kaznovan zaradi večkratnega spreminjanja poti v tem boju. Kot rezultat, je Alonso ohranil šesto mesto v končnem protokolu, Hamilton pa se je spustil na osmo črto,.