Svetovne zimske ekstremne igre

Svetovne zimske ekstremne igre so se začele v Aspenju ob koncu nedelje. Shaun White je osvojil svojo četrto zaporedno zlato medaljo na tekmovanju za deskanje na snegu. Oglejmo si najboljše fotografije tega športnega dogodka..

(42 fotografij skupaj)

1. John Teller (center) vodi vodilno vlogo, ki prehiteva Chris Del Bosco (levo) in Casey Package. Teller je osvojil zlato medaljo v ekstremnem smučanju v Buttermilku 30. januarja v Aspenu v Koloradu. (Foto: Doug Pensinger / Getty Images)

2. Snowboarder na svetovnih zimskih ekstremnih igrah v Aspenu. (AP Photo / The Denver Post, RJ Sangosti)

3. Halldor Hengason na tekmovanjih s slotili izvaja snežinast trik. (AP Photo / The Denver Post, RJ Sangosti)

4. Shaun White segreje pred tekmovanjem moških superpipe. (RJ Sangosti, Post Denverja)

5. Maud Raymond vozi pred tekmovanjem v slopestyleu. (AP Photo / The Denver Post, RJ Sangosti)

6. Zach Black se vzpenja na platformo za tekmovanje Superpipe v Aspenu. (AAron Ontiveroz, Post Denverja)

7. Justin Hoyer se pripravlja na križ za eliminacijo. (AAron Ontiveroz, Post Denverja)

8. Colby Crapo med križem s snežnimi avtomobili. (AP Photo / The Gazette, Christian Murdock)

9. Sean White segreje pred tekmovanjem. (AAron Ontiveroz, Post Denverja)

10. Justin Hoyer v finalni tekmi za prosti slog. (RJ Sangosti, Post Denverja)

11. Fei Gulini se uvrsti v kvalifikacijsko fazo tekmovanja ženskih deskanja na snegu. (RJ Sangosti, Post Denverja)

12. Simon Dumont na tekmovanju superpipe. (RJ Sangosti, Post Denverja)

13. Vseeno Simon Dumont. (RJ Sangosti, Post Denverja)

14. 12-letni Leo MacDonald se ni bal, da pride v finale v kratke hlače. O svoji odločitvi je rekel preprosto: "Vedno nosim kratke hlače". (Foto: AAron Ontiveroz, Denver Post)

15. Partner ima operaterja ESPN kanala, medtem ko snežni avtomobil brcne preteklost, bije stebre snega. Na natečaju se dva udeleženca vozita po progi. Cilj je pobegniti nasprotnika, medtem ko še vedno uspeva prikazati trike. (Foto: AAron Ontiveroz, Denver Post)

16. V klubu "Hunter Bar" plesi 21-letno Branko Camron. DJ Skip Reap je ves čas veselil množico s svojimi ritmi. (AAron Ontiveroz, Post Denverja)

17. 21-letni študent, Yantzen Roth, pije pivo s prijatelji v središču Aspen, kjer je podjetje prišlo do ekstremnih iger in se samo družilo. (AAron Ontiveroz, Post Denverja)

18. Barman "Little Annie" Steve izlije 13 koktajlov "Jaeger Bombs". Čeprav je ta tip naročil za svoje prijatelje, mu ni dopuščal, da bi vse to prinesel za mizo. (AAron Ontiveroz, Post Denverja)

19. Zgodaj zjutraj pred tekmovanjem superpipe. (RJ Sangosti, Post Denverja)

20. Crescent, "uokvirjen" dvigalo stol 29. januarja v Aspen. (RJ Sangosti, Post Denverja)

21. Nick Baumgartner obljublja svojega šestletnega sina Landona v finalu tekmovanja za deskanje na snegu. Baumgartner je osvojil svojo prvo medaljo v ekstremnih igrah. (AAron Ontiveroz, Post Denverja)

22. 14-letni Myles Fricker z afriško ščetko za lase. Myles pravi, da je raste svoje lase iz drugega razreda, ker je "zelo značilen". (AAron Ontiveroz, Post Denverja)

23. Gretchen Bleier pred ženskim finišem superpipe. Na žalost, dekle ni uspelo vseh treh poskusov. (AAron Ontiveroz, Post Denverja)

24. Bobby Brown iz Denverja je padel v zadnjem krogu tekmovanja Big Air, vendar je še vedno uspel vzeti srebro. (Photo by RJ Sangosti, Denverjeva pošta)

25. Bobby Brown po tej jeseni. (Photo by RJ Sangosti, Denverjeva pošta)

26. Od leve proti desni: Chris Del Bosco in John Teller prečkajo ciljno črto v finalu. Teller je končal najprej, Del Bosco pa je prejel srebrno. (AAron Ontiveroz, Post Denverja)

27. Udeleženci dirke "SnoCross" v finalu v Aspenu. (RJ Sangosti, Post Denverja)

28. Kelsey Serva (spodaj), Fannie Smith (v baru) in Ophelia David prečkajo ciljno linijo na ženskem tekmovanju. Serva in David sta se soočila, vendar sta lahko prvi in ​​drugi dosegli ciljno črto. Smith je tretji. (AP Photo / The Gazette, Christian Murdock)

29. Sean White na poti v svojo zlato medaljo. (RJ Sangosti, Post Denverja)

30. Znani krikovi Sean White med treningom. Bela je osvojila četrto zaporedno zlato medaljo. (AAron Ontiveroz, Post Denverja)

31. Katsuhiro Kakubo čaka na začetek svojega prvega kroga v finalni superpipe. (AAron Ontiveroz, Post Denverja)

32. Zlati medalist Sean White. (RJ Sangosti, Post Denverja)

33. Gledalci so prepuščeni v bližini snežne snežne snežnice. (Foto: Doug Pensinger / Getty Images)

34. Gledalci so videli, da je Shawn White osvojil četrto zaporedno zlato na natečaju za deskanje na snegu. Na teh igrah je bil zapisan 114200 gledalcev v štirih dneh tekmovanja. (Foto: Doug Pensinger / Getty Images)

35. Tucker Hibbert vodi dirko s snežnimi tekmami. Hibbert je osvojil svojo šesto zlato medaljo. (Foto: Doug Pensinger / Getty Images)

36. Nate Baumgartner se veseli, da je uspel prehiteti Kevin Hill in osvojiti zlato medaljo. (AP Photo / The Denver Post, AAron Ontiveroz)

37. Udeleženci dirke na snežni verigi. (Foto: Doug Pensinger / Getty Images)

38. Gretchen Bleiler pred treningom. Na tekmovanju superpipe je končala šesto mesto. Poleg aktivnih športov je tudi solastnica majhne spletne knjigarne. (Foto: Doug Pensinger / Getty Images)

39. Američanka Lindsay Jacobellys po zlati medalji na tekmovanju ženskih deskanja na snegu. (Foto: Doug Pensinger / Getty Images)

40. Z desne na levo: Graeme Watanabe iz ZDA, Nate Holland iz ZDA, Alex Deybold iz ZDA, Jonathan Cheever iz ZDA in Rob Fagan iz Kanade v četrtfinalni finale deskanja na snegu. Zlato medaljo je zmagal Baumgartner. (Foto: Doug Pensinger / Getty Images)

41. Simon Dumont iz Maine pluje nad občinstvom. Zaključil je tretji. (Foto: Doug Pensinger / Getty Images)

42. Francoz Thomas Krief čestita svojemu rojaku Kevinu Rollandu (levo), ki je zmagal na tekmovanju superpipe. (Foto: Doug Pensinger / Getty Images)