Paraolimpijski športnik se je oblekel na olimpijske igre

V Združenem kraljestvu sponzorstvo in naložbe pomagajo mnogim športnikom pripraviti na olimpijske in paraolimpijske igre, vendar v nekaterih državah preprosto ni takšnih naložb. To je pripeljalo do dejstva, da se je eden od paraolimpijskih športnikov odločil, da sponzorje privabi na zelo nenavaden, a hkrati lep in kreativen način. Maya Nakanishi je bila zelo nadarjen teniški igralec, vendar se ji je zgodila nesreča, zaradi česar je izgubila nogo. Toda 27-letna deklica je našla moč, da se je vrnila v šport - tokrat kot tekmovalka - in osvojila četrto mesto na paraolimpijskih igrah v Pekingu v 200-metrski dirki, prav tako pa se je na 100-metrski dirki uvrstila na šesto mesto. Udeležuje se tudi na tekmovanju za dolgo skok. Toda kljub temu, da je bila zadnjič le korak daleč od bronaste medalje, zdaj spet poskuša vrniti na olimpijsko areno, za kar mora najti sredstva za sodelovanje na tako pomembnem športnem dogodku. In sedaj japonski športnik, ki v letu 1984 vodi Al Joyner pod vodstvom Florence Griffith-Joynerjevega bivšega moža, olimpijskega atletskega prvaka, se je odločil, da bo sprostil ... koledar s svojimi golimi fotografijami. In vse, da bi zbrali denar, da bi odšli v London.