Trije Rusi so bili na seznamu zmagovalcev fotografskega natečaja za iPhone Photography Awards

Žirija mednarodnega fotografskega natečaja iPhone Photography Awards je napovedala zmagovalce leta 2017. Na seznamu najboljših so bili trije Rusi - Varvara Vislenko, Julija Smetanina in Sergej Pesterev.

iPhone Photography Awards (IPPAWARDS) je prvi na svoji vrsti za iPhone fotografijo natečaja. Konkurenca je bila ustanovljena leta 2007, da bi prikazala ustvarjalni potencial fotografiranja na iPhoneu, navdihnila in zbrala skupnost navdušencev mobilne fotografije iz celega sveta.

(Samo 4 fotografije)

Vir: ippawards.com

Julia Smetanina se je uvrstila na drugo mesto v kategoriji "Flora". Julija se je rodila v Tatarstanu, se preselila v Moskvo in zdaj ima lastno podjetje. Uči tudi fotografijo. "Okvir je bil narejen, ko sem se pripravljal na predavanje o sestavi tihožitja".

Sergej Pesterev - drugo mesto v kategoriji "Pokrajina". Programator in amaterski fotograf iz moskovske regije. "Ta fotografija je bila posneta 30. januarja 2016 na otoku Olkhon na Blejskem jezeru. To je prvi led, ki se je pojavil po 30 stopinjah pozebe, se imenuje" ledenik Baikal na sončni zahod ".

Zmagovalci so bili tudi ukrajinski grafični oblikovalec Vlad Vasilkevič. Tretje mesto je zasedel v kategoriji "Portret". "Naslov tega dela je:" Rekli so: Let's run with us, to je samo dirka! ", Je bil narejen med letnim dogodkom, ki združuje šport in zabavo ter je namenjen spodbujanju zdravega življenjskega sloga v mestu. pod slikami Holi barve so nagrade nagrajene, zbirajo se sredstva za otroke. Barvita dirka je razlog, da opažamo individualnost in edinstvenost vsakega udeleženca! "

Objava, ki jo je delila Varya Vizlenko (@detkanegra)

Zdravnik iz Sankt Peterburga Varvara Vislenko je zasedla drugo mesto v kategoriji "Otroci" s fotografijo njene hčerke na plaži. "Moja tri-letna hči je na fotografiji, naredi smešno obraz. Slika je bila posneta na iPhone 6 na Baliju v Changuu leta 2017".

Barbara je v svojem instagramu zapisala, da je bila zelo srečna z nepričakovano zmago, da ni zmagala tako "glasno v svojem življenju".