Neverjetna dirka! Supercar, športno kolo, F1 avto, zasebni jet in borec nasprotujejo

Nekega dne je v Istanbulu potekal znanstveni in tehnični festival. Dogodek je bil neverjetna dirka na vzletno-pristajalni stezi mednarodnega letališča. Pobudniki čudežnih "hacks" so bili znani "ponudniki adrenalina" - družba Red Bull. In nikoli ne morete uganiti, kdo je zmagal v tej epski tekmi!

Vir: Dnevna pošta

Na razdalji 400 metrov se je srečalo pet voznikov in dva pilota. Na dirki se je udeležilo športno kolo Kawasaki H2R, tri nadgradnje (Tesla P100DL, Lotus Evora GT 430, Aston Martin New Vantage), borec, avtomobil F1 in zasebni letal.

Tako so se organizatorji dogodkov odločili, da bodo istočasno zaključili festival in napovedali odprtje mednarodnega letališča v oktobru..

Treba je opozoriti, da se je konča izkazalo "nos v nos". Izračun je bil le zemeljska razdalja. To je prednost, da je stroj, ki ima največjo hitrost pospešek.

Prvi, ki je končal, je Kawasaki H2R gonilnik. Na video dirki lahko vidite, kako hitro se je ta motor pokazal. Vožnja avto Kenan Sofuoglu iz Turčije.

Za njim je ciljna črta prečkala avtomobil F1, ki ga je vodil profesionalni angleški pilot Jake Dennis..

Tretjo pozicijo je prevzel F-16 borec turškega zračnega sistema, ki ga je pilotiral Erfan Gunar.

Tesla Model S P100DL

Četrto mesto pripada električni Tesla P100DL. Avto je bil predstavljen junija 2018. Po zahodnih medijih je model eden najbolj obetavnih v tekočem letu..

Aston Martin AML 1 ONYX BLACK

Peti in šesti mesto sta vozniki Aston Martin New Vantage in Lotus Evora GT 430.

Kenan Sofuglu je premagal F16 borec in dirkalni avtomobil Formule 1 na motociklu

Izjemno je, da se je dirka odvijala v dveh stopnjah. Med drugo dirko je bil na čelu zasebnega letala Challenger 605 tekmovalec Kenan Sofuoglu, vendar to ni vplivalo na celoten rezultat..

Splav je bil samo, ali je avto uspel prehiteti športno kolo. Razlika je bila del sekunde, zmagovalec pa je bil razkril zahvaljujoč zaključku fotografije..

Dirka je pridobila veliko popularnost na internetu. Komentatorji so nenavadno zadovoljeni s tem, kar so videli, in že načrtujejo, katere vrste prevoza bi lahko tekmovali v eni vožnji..

"In pustimo jadrnici tudi, helikopterja in letala, nekaj raket in eksplozij seveda ne moremo pustiti v zraku brez eksplozij." Vse je boljše z eksplozijami ", je dejal en komentator.

Vam je všeč? Ali želite slediti posodobitvam? Naročite se na našo stran v Facebook in kanal v Telegram.